O NAS

Fotografia I film I obraz, czyli FFO Kraków, to autorski, artystyczno-edukacyjny projekt multimedialny. Jest skierowany do wszystkich, których pasją jest autorska wypowiedź poprzez obraz, w tym fotografię i film. To przestrzeń dla osób, które chcą się doskonalić w sztuce fotografowania lub tworzyć lepsze pod względem plastycznym grafiki czy filmy; dla twórców i tych, którym sztuka potrzebna jest po prostu do życia. Fotografia I film I obraz, czyli FFO Kraków jest internetową, poszerzoną wersją drukowanego Biuletynu Fotograficznego.

Widzieć więcej
Ciągle się zmieniamy, zmienia się świat wokół nas. Nic dziwnego, że to miejsce również ewoluuje. Ale jego idea pozostaje ta sama: to portal dla tych, którzy potrafią i chcą widzieć więcej. Można się tego nauczyć i dlatego organizujemy wystawy, zapraszamy na spotkania z artystami, współpracujemy z uznanymi fotografami i artystami, z galeriami i instytucjami kultury. Fundamentem FFO Kraków jest  FotoArtFestival w Bielsku-Białej i jego kilkunastoletni dorobek (FAF gościł podczas 8. edycji biennale ponad 140 fotografików z dwudziestu kilku krajów świata), ale zapraszamy do współpracy każdego, kto ma coś ciekawego do powiedzenia w obszarze FFO.

Organizujemy warsztaty:
– fotograficzne: plenerowe i w studio, dla różnych grup wiekowych,
Kod obrazu
ARTE-terapeutyczne dla osób ze spektrum autyzmu
oraz ciekawe spotkania i dyskusje o sztukach wizualnych.
Zapraszamy również do naszej CZYTELNI: wybieramy dla Was ciekawe artykuły i wywiady oraz książki. 
POLECAMY wystawy i festiwale, trzymamy rękę na pulsie ważnych wydarzeń (AKTUALNOŚCI).

Tutaj można zamówić konkretne prace artystów lub powierzyć im realizację konkretnego projektu – patrz IMPRESARIAT:
artyści / portfolia
organizacja wydarzeń fotograficznych

Projekt FFO Kraków jest realizowany we współpracy z Fundacją Centrum Fotografii, organizatora międzynarodowego biennale FotoArtFestival w Bielsku-Białej, z fotografikami skupionymi wokół:
– Okręgu Górskiego ZPAF
– Galerii ZPAF Kraków
oraz z artystami, filmoznawcami i art-terapeutami.
Koordynatorem FFO Kraków i redaktorem portalu jest Maja Herzog – fotografka, dziennikarka, animatorka i menedżerka kultury; redaktor naczelna Biuletynu Fotograficznego.

OFERTA DLA FIRM
Oferujemy:
obsługę fotograficzną firm / imprez
wykonanie zdjęć do katalogów / folderów
przygotowanie graficzne wydawnictw do druku

Organizujemy  także wydarzenia fotograficzne: plenery i warsztaty w Polsce i za granicą, dla różnych grup wiekowych – tematy dostosowujemy do potrzeb Zamawiającego.