O NAS

Tutaj zobaczysz, że można widzieć więcej.

FFO_Studium Kraków to projekt artystyczno-multimedialny. Jest skierowany do wszystkich, których pasją jest fotografia i autorska wypowiedź poprzez obraz.
Zapraszamy osoby, które chcą się doskonalić w sztuce fotografowania lub tworzyć lepsze pod względem plastycznym grafiki czy filmy.

FFO_Studium proponuje kreatywne zajęcia w nowoczesnym studio fotograficznym, plenerowe warsztaty dla różnych grup wiekowych, ciekawe spotkania i dyskusje o sztukach wizualnych.

Kod obrazu
to multimedialne zajęcia dla osób (bez ograniczeń wiekowych), które chcą robić lepsze pod względem plastycznym zdjęcia, grafikę komputerową czy filmy.
Kurs może również pomóc kandydatom na uczelnie plastyczne i fotograficzne lepiej przygotować się do egzaminów.

Uwaga – zajęcia także w j. angielskim!

Warsztaty fotograficzne
Udział w  nich może być ważnym krokiem na drodze indywidualnego rozwoju fotograficznego. Mogą one wskazać kierunek dalszej pracy nad rozpoczętymi projektami, czy potwierdzić słuszność decyzji artystycznych.

Konsultacje z Mistrzami i przeglądy portfolio
Każdy twórca ma zwykle wiele pytań do swoich Mistrzów – podczas spotkań i konsultacji jest okazja, by zadać je osobiście.
Po każdych Warsztatach zapraszamy na otwarte spotkania / konsultacje podczas których można porozmawiać z Mistrzem o swoich pracach fotograficznych.

Warsztaty, kursy i konsultacje prowadzą uznani fotografowie i artyści, polscy i zagraniczni.

FFO_Studium to autorski projekt artystyczno-multimedialno-edukacyjny realizowany przez Fundację Centrum Fotografii, organizatora międzynarodowego biennale FotoArtFestival w Bielsku-Białej,  we współpracy ze Studiem i Galerią Trzecie Oko w Krakowie.
Koordynatorem FFO_Studium i redaktorem strony internetowej jest Maja Herzog – fotograf, dziennikarz i menedżer kultury oraz redaktor naczelna Biuletynu Fotograficznego w latach 2001-2009.

IMPRESARIAT
Współpracujemy z fotografami i artystami. Można zamówić konkretne prace z ich portfolio lub zrealizować nowe, według autorskiego projektu dla Zamawiającego.

Organizujemy dedykowane wydarzenia fotograficzne (sesje studyjne, plenery i warsztaty w Polsce i za granicą, konkursy itp.) na różnym poziomie zaawansowania.
Zobacz:
artyści / portfolia
bank zdjęć  
organizacja wydarzeń fotograficznych

OFERTA DLA FIRM
Organizujemy wydarzenia fotograficzne dla firm / organizacji: plenery i warsztaty w Polsce i za granicą, dla różnych grup wiekowych – tematy dostosowujemy do potrzeb Zamawiającego.

Oferujemy także:
obsługę fotograficzną firm / imprez
wykonanie zdjęć do katalogów / folderów
przygotowanie graficzne wydawnictw do druku