Warsztaty fotograficzne

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne z Mistrzami FotoArtFestivalu, w studio i w plenerze, w Bielsku-Białej i w Krakowie.
Udział w  nich może być ważnym krokiem na drodze indywidualnego rozwoju każdego fotografa – pomagają w doskonaleniu sztuki fotografowania, wskazują kierunek dalszej pracy nad rozpoczętymi projektami, pozwalają zweryfikować trafność decyzji artystycznych.

Organizujemy również dedykowane wydarzenia fotograficzne dla firm / organizacjiplenery i warsztaty w Polsce i za granicą, dla różnych grup wiekowych. Tematy dostosowujemy do potrzeb Zamawiającego.

CZERWIEC 2018

 Jens Juul (Dania): 8 -10 czerwca 2018 / Bielsko-Biała
Jens Juul był gościem 7. edycji FotoArtFestivalu w Bielsku-Białej; jest fotografem, portrecistą i grafikiem. Fotografii uczył się w Technical College w Kopenhadze. Zdobywał prestiżowe nagrody w wielu konkursach, m. in.: Magnum Photography Awards 2016 (kategoria portret),  Sony World Photography Awards 2013 (kategoria portret), Grand Prize Winner, International Photographer of the Year. IPOTY 2016. więcej…

MAJ 2018
Plenerowe warsztaty fotograficzne dla około 16 osób z Polski i Czech.
Fotografowanie szeroko pojętej kultury Euroregionu Beskidy, a także obiektów architektonicznych oraz przyrodniczych ze szczególnym uwzględnieniem powiatu bielskiego z miastem Bielsko-Biała i żywieckiego z miastem Żywiec oraz w Czechach miasta Frydek Mistek i jego okolic.
Organizator:
Stowarzyszenie “Region Beskidy” i Fundacja Centrum Fotografii